I
I
I
I
I
 

AVİZE

Kurulduğumuz zamandan bu güne, sürekli olarak değişimin ve kalitenin öncüsü olarak ve çıtayı daima yüksekte tutarak yolumuza devam etmekteyiz.

Akyazı Soysal olarak, titizlikle, en ince detayını aksatmadan, tecrübeli kadromuzla hizmet etmekteyiz.

Her türlü zevke hitap eden avize çeşitlerimizle yeni yerimizde hizmetinizdeyiz.

 
 

SERAMİK

Üretim teknolojileri ve tasarım üstünlüklerı ile seramikler; ahşaptan mermere, metalden taş desenlere dokunduğunuzda bile gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz kadar mükemmel dünyalar yaratıyor.

İster modern ister klasik, yüzlerce farklı stille Akyazı Soysal'da...

 
 

AKSESUAR

Dünyanın önde gelen aksesuar markalarının birbirinden ilginç ve fonksiyonel tasarımları aksesuar bölümünde.

Bellosta bataryatarı, banyo dolapları ile uyumlu aksesuarlarla, banyolarda tam bir bütünlük sağlanıyor. Çok geniş ürün yelpazesiyle özel kullanımın yanında otel, hastane, restaurant gibi mekanlara uygun ürün grupları Akyazı Soysal'da.

 
 

MUTFAK

Bir mutfağı, sanat eseri gibi yorumlamak...

Akyazı Soysal, akıcı yalınlığıyla, küçük ayrıntılarıyla ve minimalist görünümüyle bir mutfaktan çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Kullanıcının kendi aksesuarlarıyla zenginleştirebilmesi için onu özgür bırakacak sadeliği ve bu sadeliğe rağmen sergilediği şıktıkla Akyazı Soysal, mutfak kavramına yenilikçi bir bakış getiriyor.

 

 
 

BANYO

Akyazı Soysal, geniş marka yelpazesiyle fark yaratıyor...

Akyazı Soysal, dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen İtalyan markası Eurolegno ile ister sade, zarif çizgileriyle geleneksel; ister canlı renkleri ve yaratıcı tasarımlarıyla modern banyoları evinizin vazgeçilmezi yapıyor.

 

 
 
Copyright © 2014 Akyazı Soysal Tüm Hakları Saklıdır.