I
I
I
I
I
 
Firmanın Kurucusu Vedat Soysal’ın, 1981 yılında Ordu ilinde attığı temelle başlar Akyazı Soysal serüveni. Bu süreç, Ordu da elektrik malzemeleri serüveninin de başlangıcına denk gelir. Zamanla Ordu da bu sektör büyüyecek ve Akyazı Soysal isminin bu yükselişe çok büyük katkısı olacaktır.

2000 li yıllara gelindiğinde bir grup şirketinin temelleri atılır. Elektrik, Aydınlatma, Dizayn, İç Mimarlık gibi konuları da içinde barındıran Akyazı Soysal son yaptığı konseptinde Ordu’nun önemli iç dekorasyon ve aydınlatma merkezi haline gelmiştir.

Akyazı Soysal Ağırlıklı olarak ithal ve yüksek kaliteli markalardan oluşan mağazasına sadece banyo ve seramik malzemeleri değil; mutfak, parke, şömine, kapı, duvar kağıdı vb. dekorasyon malzemelerini ve ürün gruplarını da bünyesine dahil ederek yelpazesini genişletmiştir.

Şu anda bitirdiği ve devam eden seçkin projeleri ile Ordu halkı ve inşaat sektörünün güvendiği bir firma olarak kurumsal kimliğine kavuşmuş sektöründe profesyonel firmalar arasında başı çekmektedir.

Bugün Akyazı Soysal; güvenilir ismi, güçlü sermayesi, 30 yılı aşkın tecrübesi, geniş uzman kadrosu, kendi showroomu ve ithal ettiği, temsilcisi olduğu, dünya ve Türkiye'nin önde gelen markaları ile bölgesinin dört bir tarafına yayılmış durumdadır ve her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.
 
Copyright © 2014 Akyazı Soysal Tüm Hakları Saklıdır.